על הדפסה על קנבס

בפלס שירותי דפוס בירושלים תוכלו לממש את הדפסה על קנבס שהיא הטרנד העכשוי באומנות הדיגיטלית בעידן הנוכחי כשכל אחד מצלם עם מצלמה ביתית את התמונות האישיות של המשפחה, את הנופים במסע הטיולים ובאמצעות תוכנה פשוטה או אפליקציה כדוגמת אינסטגרם עורכים ומעצבים את התמונה בפעולה פשוטה וקלה מקבלים אפקטים אומנותיים מרהיבים ביופים, והדרך להביע את הריגוש מהמראה הוא ליישם את האומנות ולהציג אותה על קיר החדר כתמונה,

בסיבוק ניתן לעצב הדפסה על קנבס תוכלו לממש את הרצון להציג את היצירה בצורה של עריכה, עימוד והדפסה על בד קנבס מתוח על מסגרת עץ, בנוסף תוכלו להוסיף כיתוב עם הקדשה במידה ותהיו מעונינים להגיש את התמונה כמתנה, באתר סיבוק תוכלו להשתמש בממשק תוכנה לעריכת תמונה און ליין ללא התקנת במחשב האישי, המערכת תאפשר לערוך את התמונה עם אפקשטים ואף לערוך מספר תמונות משולבות בהדפסה אחת תמונת קנבס קולא'ז, עם סיום העריכה מתבצעת הזמנת התמונה ישירות באתר, ההדפסה מתבצעת עם מדפסת בפורמט רחב מיוחדת להדפסה על בד קנבס ,מדפסת איכותית עם 8 צבעים המעניקים מראה נאמן למקור עם עומק לגוון הצבע, התמונה נמתחת על מסגרת עץ אלון ותהיה מוכנה למשלוח או מסירה בבית הדפוס בירושלים בתוך 24 שעות.

תמונות קנבס – מתנה מרשימה שמאירה את החדר!

הדרך הטובה ביותר להפוך חלל לאזור אישי ונעים היא תמונות – שלנו, של המשפחה והחברים הטובים שלנו, של מקומות שטיילנו בהם. כל אלו הן תזכורות לחוויות שמחות אותן עברנו, שיגרמו לבית חדש, למשרד, או לבית העסק שלנו להיראות יותר חמימים וביתיים. מקומות שנהנו לשהות בהן.

מעבר לתזכורות הללו, התמונות מוסיפות חיים חדשים לכל מקום. כתמי צבע שמחים לקיר לבן וריק, אלגנטיות של שחור לבן, או מראה חמים בניחוח וינטאג' של גווני ספיה.

לכן אנחנו בפלס ירושלים מציעים לקהל לקוחותינו תמונות קנבס – כל תמונה, או מספר תמונות לבחירתכם, מודפסת באופן חדים ובצבעים חיים על גביי בד קנבס. הקנבס מתוח על מסגרת עשויה מעץ אורן. הטקסטורה שנוספת לתמונה היא אותה טקסטורה שנראה לרוב על ציורים, מה שמוסיף נופך קלאסי ומעניין לתמונה. העובי של מסגרת הקנבס נותן מראה מקצועי וגימור נקי בשולי התמונה.

מה תהיה הדרך הנוחה ביותר ליצור את אותה תמונת קנבס?

תמונות הקנבס  של פלס בירושלים הן הזדמנות נהדרות ליצור תמונת קנבס שמעוצבת באופן מקצועי, אבל עדיין אוצרת בתוכו את הטאצ' האישי שלכם. האפשרות הזו קיימות מכיוון שבפלס, אנו מציעים לכם מבחר רחב מאוד של עיצובים שונים לתמונות קנבס, שעוצבו על ידי הגרפיקאים המקצועים של פלס. תמונות הקנבס יכולות להיות מרובעות, עומדות או שוכבות במגוון גדלים שונים – לכל  אחד מהעיצובים מראה ואווירה מיוחדים משלו. תמונת קנבס וקלאסי? בעלת קו נקי? ואולי דווקא מעוטרת וצבעונית?  אתרו את העיצוב המתאים ביותר עבורכם!

בפלס בירושלים, אנחנו מעוניינים לשמור את כל האופציות שלכם פתוחות, לכן כאשר תבחרו באחת מתמונות הקנבס, לא רק שתוכלו להוסיף את התמונות שלכם – אלא כל דבר אחר בתמונה: צבע הרקע, עיטורים שנבחרו ושובצו בה, טקסט להקדשה אישית, איורים ומסגרות במגוון עצום של צורות, מסגרות ואפשרויות נוספות! אנחנו ממליצים לכם להתנסות במערכת הקלה ומהנה שלנו, וליצור את תמונת הקנבס הייחודית שלכם!

כמה טיפים לבחירת סגנון קנבס, או יצירת תמונת קנבס חדשה:

  • החליטו למי מיועד הקנבס – מתנה לעצמכם, או למישהו אחר?
  • בחרו את הפרופורציות של הקנבס, ואת גודלו
  • החליטו כמה תמונות אתם מעוניינים למקם. זכרו שככל שהקנבס גדול יותר, כך תוכלו להוסיף תמונות רבות יותר שיראו היטב. ככל שהקנבס קטן יותר, מספר רב של תמונות יגרמו לכך שכל אחת מהן תהיה קטנה מאוד.
  • בחרו את התמונות שלכם. במערכת עיצוב אונליין, תוכלו לשנות את הגוונים שלהם לצבע חי יותר, לספיה, שחור לבן, או מגוון גדול של גוונים אחרים.
  • בחרו רקע המחמיא לתצלומים בהם בחרתם.
  • כעת תוכלו להוסיף מסגרות או מסיכות לתמונות, להוסיף איורים קטנים בהתאם לטעמו של מקבל תמונת הקנבס, ובמידה ואתם מעוניינים – הקדשה אישית שתעלה חיוך על הפנים.
  • בצעו את ההזמנה!

ברגע שסיימתם לעצב, וביצעתם את ההזמנה, כל שנותר לכם הוא לחכות זמן קצר – הייצור בפלס ירושלים אורך שלושה ימי עסקים בלבד, לפני שאנו מעבירים את התוצרים לדואר שליחים שיגיע עם המוצר עד לביתכם. תוכלו גם להגיע אלינו לירושלים, ולבצע איסוף עצמי בתום אותו יום עסקים.