הדפסת פליירים בירושלים

הדפסת פליירים בירושלים

פליירים – מוצר נהדר ויעיל לפרסום העסק שלך!

פלייר מאפשר לך לקדם מהות העסק שלך, ואת היתרונות של החברה או השירות שהחברה או העסק מציעים. הוא עושה זאת בדרך נוחה ויעילה, על ידי שימוש באמצים ויזואליים שתופסים את העין, וטקסט בהיר ומקצועי שגורם ללקוח להתעניין במה יש לך להציע בעבורם. פלייר מקורי ומעוצב בצורה מעניינת יכול בקלות למשוך לקוחות רבים.

יתרון נוסף בפלייר הוא העלות הזולה והנגישות שלו – ניתן לחלק פליירים בכל מקום, אפילו במרכז הרחוב!

בפלס ירושלים, הדפסת פליירים מגיעה בגדלים וסוגים שונים.

הפליירים  של פלס בירושלים הן הזדמנות נהדרות ליצור פרסומת  שתישאר בתודעה של הלקוח בכל פעם בה הוא מציץ בתיבת הדואר. בפלס בירושלים, אנו מציעים לכם שלושה גדלים שונים של פליירים, בהם תוכלו למלא את פרטי העסק שלכם ולעצב אותם בקלות לטעמכם! בשימוש בתוכנת העיצוב אונליין, שהינה פשוטה וקלה, תוכלו ליצור פלייר חדש תוך כדיי שימוש במגוון עצום של רקעים, תמונות, איורים וסוגי פונט שונים – כולם ברורים, ופשוטים להבנה על ידי הלקוח הלא מנוסה. הכל ברור ופשוט לעריכה, גם אם זו הפעם הראשונה בה אתם מתנסים במערכת! במידה ואתם מעדיפים לעצב בתוכנה גרפית אחרת, תוכלו לשמור את הקובץ לפי המידות (5A, 4A, 3A), ולאחר מכן להעלות אותו לתוכנה בקלות.

כמה טיפים לעיצוב הפליירים:

  • כתבו את שם העסק בפונט גדול יותר משאר הטקסט שיופיע בפלייר.
  • הוסיפו את הלוגו.
  • את טקסט כתבו בפונט קריא וברור, ובצבע שלא יבלע בצבע הרקע של הפלייר.
  • הוסיפו תיאור קצר של השירות שמציע העסק שלכם. תוכלו להוסיף דוגמאות לפריטים מוצלחים במיוחד, סיפורי הצלה או המלצות מלקוחות מרוצים.
  • בחרו בסכמת צבע שתתפוס את עין הלקוח, אך לא תהיה בוהקת מידיי כך שיהיה קשה להתבונן בפלייר.
  • הוסיפו תמונות של מוצרים

ברגע שסיימתם לעצב, וביצעתם את ההזמנה, כל שנותר לכם הוא לחכות זמן קצר – הייצור בפלס ירושלים אורך שלושה ימי עסקים בלבד, לפני שאנו מעבירים את התוצרים לדואר שליחים שיגיע עם המוצר עד לביתכם. תוכלו גם להגיע אלינו לירושלים, ולבצע איסוף עצמי בתום אותם ימי עסקים.

תהליך הדפסת המגנטים נוח ביותר בעבור המשתמש, מכיוון שכל שתדרשו להשקיע הוא מספר דקות להרשמה, מילוי פרטי הפלייר ועיצובו, ותוך מספר ימים המוצר כבר אצלכם בבית או במקום העבודה! לא עוד תהליך מסורבל של הגעה לבית הדפוס והמתנה בתור. כעת הכל נעשה דרך המחשב!

בנוסף, אנחנו בפלס ירושלים מציעים גם מגוון רחב של מוצרים עסקיים למשרד: נייר מכתבים בגימורים שונים וייחודיים, כרטיסי ביקור אישיים ומעוצבים לפי טעמכם האישי, מעטפות עם לוגו של העסק או החברה, חותמות אישיות ומעוצבות למשרד, מגנטים לפרסום העסק ועוד! כל המוצרים האלו זמינים וניתנים לעריכה על ידי מערכת סיבוק אונליין הפשוטה והקלה לעבודה.

ריבוי המוצרים הללו גם אומר שבמקום שתאלצו להתרוצץ בין מספר מקומות וספקים, כל שעליכם לעשות הוא לבצע הזמנה אחת מרוכזת בפלס ירושלים, ואנחנו נדאג לכל צרכי המשרד שלכם. פתאום, תהליך האספקה למשרד הרבה פחות מסורבל, והרבה יותר נוח!

פלס בירושלים מאחלת לכם עבודה מהנה.