הדפסת פנקסים בירושלים

פנקסים – מוצר הכרחי לכל עסק!

בחייכם המקצועיים – בין אם אתם שכירים, ובין אם אתם עצמאיים – ישנו צורך בפנקסים – חשבוניות מס קבלה, חשבוניות מס, תעודות משלוח, קבלות או הצעות מחיר.

פלס בירושלים דואגים לך למוצרי חובה בכל משרד, בהשקעת זמן מינימלית.

בכדיי לתת לכם את הדרך הנוחה ביותר ליצור פנקס מקצועי לעסק שלכם, עיצבנו מספר פקנסים מסוגים שונים ובעיצובים שונים לבחירתכם. כל שנותר לכם לעשות הוא להקליק עם העכבר על זה שהכי מתאים דרך מערכת עיצוב האונליין של סיבוק. המערכת פשוטה מאוד לשימוש, אינטואיטיבית, וזמינה בכל מחשב בו ישנו קישור לאינטרנט. בחרו בלשונית המתאימה לצורך שלכם – חשבונית מס קבלה, חשבונית מס, תעודת משלוח, קבלה או הצעת מחיר.

בחרו בעיצוב המתאים לכם, ולאחר מכן הוסיפו את פרטי העסק שלכם.

אילו פרטים יש להוסיף לפנקסי קבלות בחלק העליון?

  • שם החברה או העסק מטעמם הקבלה.
  • כתובת, תא דואר ועיר
  • פרטי יצירת קשר כגון: טלפון, פקס ואימייל
  • מספר עוסק מורשה
  • אפשרי: לוגו של החברה.

הפנקסים  של פלס בירושלים הן הזדמנות נהדרות ליצור פנקסים, חשבוניות וקבלות שמעוצבים באופן מקצועי, אבל עדיין אישיים לעסק שלכם, בין אם מדובר בחברה או בעוסק פטור. האפשרות הזו קיימות מכיוון שבפלס, אנו מציעים לכם מבחר רחב של עיצובים שונים לפנקסים, שעוצבו על ידי הגרפיקאים המקצועים של פלס – כולם ברורים, ופשוטים להבנה על ידי הלקוח הלא מנוסה. אתרו את סגנון הפנקס המתאים ביותר עבורכם!

התוצר הסופי יודפס בבית הדפוס פלס בירושלים, עם מספר העתקים לפי הדרישה (אחד או שניים). בפלס מדפיסים כפי שמקובל, את הדף הראשון בצבע לבן וכל אחד מההעתקים השונים בדף בצבע אחר (לדוגמה, ורוד וצהוב). ההעתקים צבעוניים לשם נוחות השימוש בהם בלבד, ואין לצבעים משמעות מלבד האופציה להבדיל בין עותק אחד לשני.

ברגע שסיימתם לעצב, וביצעתם את ההזמנה, כל שנותר לכם הוא לחכות זמן קצר – הייצור בפלס ירושלים אורך שלושה ימי עסקים אחד בלבד, לפני שאנו מעבירים את התוצרים לדואר שליחים שיגיע עם המוצר עד לביתכם. תוכלו גם להגיע אלינו לירושלים, ולבצע איסוף עצמי בתום אותו יום עסקים.

תהליך הדפסת פנקסים נוח ביותר בעבור המשתמש, מכיוון שכל שתדרשו להשקיע הוא מספר דקות להרשמה, מילוי פרטי החשבונית וההזמנה, ותוך מספר ימים המוצר כבר אצלכם בבית או במקום העבודה! לא עוד תהליך מסורבל של הגעה לבית הדפוס והמתנה בתור רק בכדיי למלא פרטים ויצירת הזמנה. כעת הכל נעשה דרך המחשב!

בנוסף, אנחנו בפלס ירושלים מציעים גם מגוון רחב של מוצרים עסקיים למשרד: נייר מכתבים בגימורים שונים וייחודיים, כרטיסי ביקור אישיים ומעוצבים לפי טעמכם האישי, מעטפות עם לוגו של העסק או החברה, חותמות אישיות ומעוצבות למשרד, פליירים לפרסום העסק ועוד! כל המוצרים האלו זמינים וניתנים לעריכה על ידי מערכת סיבוק אונליין הפשוטה והקלה לעבודה.

ריבוי המוצרים הללו גם אומר שבמקום שתאלצו להתרוצץ בין מספר מקומות וספקים, כל שעליכם לעשות הוא לבצע הזמנה אחת מרוכזת בפלס ירושלים, ואנחנו נדאג לכל צרכי המשרד שלכם. פתאום, תהליך האספקה למשרד הרבה פחות מסורבל, והרבה יותר נוח!

פלס בירושלים מאחלת לכם שפע פרנסה! ועבודה מהנה.

בנוסף, אנחנו בפלס ירושלים מציעים גם מגוון רחב של מוצרים עסקיים למשרד: נייר מכתבים בגימורים שונים וייחודיים, מעטפות, פנקסים וקבלות, חותמות אישיות למשרד, פליירים לפרסום העסק ועוד!