הזמנות לאירועים בירושלים

הזמנות לאירועים בירושלים בדפוס פלס, מודפס ב-24 שעות

ב דפוס פלס בירושלים מדפיסים עבורכם הזמנות לאירועים עם הציוד האיכותי ביותר לקבלת תוצאות מרהיבות בנוסף למחיר זול במיוחד, לבית הדפוס אתר אינטרנט שאתו תוכלו לערוך את הזמנות לאירועים בירושלים ב-24 שעות, האתר מכיל מבחר דוגמאות עשיר לכל אירוע לחתונה, לבר מצווה, לבת מצווה וכל אירוע אחר, ההזמנות מוכנות במבחר מידות לפי הסטנדרט המקובל ומותאמות למעטפות שאותם מספקים אולמות האירועים, המערכת האינטרנטית פשוטה וקלה לתפעול וכל אחד יוכל להיכנס להירשם ולעצב עצמאית ולפי הטעם האישי.

הדוגמאות מעוצבות לפי סגנונות ואף לפי הזמנות מסורתיות, כל הזמנות לאירועים בירושלים שבמערכת של פלס הם דינמיות וניתן לערוך אותם באופן שונה מתוך הדוגמאות הנוספות המצויות בגלריה דוגמאות נוספות כולל איורים ותמונות קליפארט, ניתן להוסיף תמונות בגוף ההזמנה לאירוע בצורה פשוטה את הרקעים אפשר לשנות גווני הצבע ועוד אפשרויות אין סופיות.

לאחר סיום העריכה ההזמנה מתבצעת באתר והתשלום גם אפשר לשלם בשיחה טלפונית לאחר ביצוע ההזמנה. הזמנות לארועים בירושלים יהיו מוכנות בבית הדפוס שבגבעת שאול בתוך 24 שעות אפשר להגיע ולאסוף את ההזמנות לאירועים. ההזמנות לאירוע מודפסות על נייר כרומו איכותי במשקל 350 גרם ולמי שיבחר יוכל לשנות את סוג הנייר לנייר טבעי ואף לצפות. ההזמנות שבאתר מוצגות כהזמנה בצד אחד, דו צדדי והזמנה נפתחת עם ביג אמצע ומודפסות משני הצדדים. את ההזמנות לארוע תוכלו להציג בפני האורחים בצורה מכובדת לאחר שתחוו הדפסה דיגיטלית בציוד המתקדם של בית הדפוס, בנוסף אנו מציעים חיתוך לייזר של ההזמנות, ציפוי זהב או כסף ואף את ההדפסה המתקדמת עם תמונה משתנה והזמנות עם אפקט תלת מימד 3D.

נשמח לשרת אתכם ולהראות דוגמאות למי שיבחר להגיע לבית הדפוס של פלס שירותי דפוס בע"מ ברחוב בית הדפוס 6 בגבעת שאול בירושלים מיד אחרי מאפיית אנג'ל מול תחנת הדלק פז.