הדפיסו הזמנות לחתונה בירושלים

חתונה – אירוע הקושר את חייהם של שני בני אדם, וחוגג את אהבתם ומחויבותם.
בני הזוג יעברו הכנות רבות עד לרגע זה, אבל בעבור האורחים – בין אם מדובר בחתונה קטנה ואינטימית, או גדולה ומפוארת – החתונה תיפתח בהזמנה לחתונה. הזמנה זו תפרט את המידע הדרוש לאורחים בכדיי להגיע, אך במראה הכולל שלה, בנוסח שלה ובעיצוב, ההזמנה תעביר מעט מהלך הרוח האוהב, ומההעדפותיהם ואישיותם של בני הזוג המאושרים. חלק מהחברים הקרובים ומהמשפחה, אף ישמרו את ההזמנה כמזכרת מאירוע בלתי נשכח, בו האדם שהכירו קודם לכן עבר צעד משמעותי בחייו.
מה תהיה הדרך הנוחה ביותר ליצור את אותה ההזמנה?
הזמנות החתונה של פלס בירושלים הן הזדמנות נהדרות ליצור הזמנה שמעוצבת באופן מקצועי, אבל עדיין אוצרת בתוכה את הטאצ' האישי שלכם. האפשרות הזו קיימות מכיוון שבפלס, אנו מציעים לכם מבחר רחב מאוד של עיצובים שונים להזמנות חתונה, שעוצבו על ידי הגרפיקאים המקצועים של פלס. ההזמנות יכולות להיות בעלות צד אחד, דו צדדיות ונפתחות – כולן מרהיבות, ולכל אחת מהן מראה ואווירה מיוחדים משלה. הזמנה מסורתית וקלאסית? מודרנית ונקייה? ואולי דווקא צבעונית ושמחה? אתרו את ההזמנה המתאימה ביותר עבורכם!
בפלס בירושלים, אנחנו מעוניינים לשמור את כל האופציות שלכם פתוחות, לכן כאשר תבחרו באחת ההזמנות לחתונה, לא רק שתוכלו לשנות את הטקסט כך שיתאים לאירוע שלכם – אלא כל דבר אחר בהזמנה: צבע הרקע, התמונות והעיטורים שנבחרו ושובצו בו, גודל, גופן וצבע הטקסט, ואפילו למקם תצלום אישי שלכם בהזמנה במגוון עצום של צורות, מסגרות ואפשרויות נוספות!
אנו מודעים לכך שכיום, אולמות האירועים מציעים לכם מעטפות מטעם האולם. לכן דאגנו לכך שההזמנות יגיעו בשלושה גדלים סטנדטים, המתאימים לגודל מעטפות באולמות אירועים – 10 ס"מ על 22 ס"מ, 12 ס"מ על 17 ס"מ, ו – 15 על 15 ס"מ.
התוצר הסופי יודפס על נייר כרומו איכותי, בעובי 350 גר', או נייר טבעי בעל טקסטורה מחוספסת בגווני קרם או לבן, בהתאם לבחירתכם.
ברגע שסיימתם לעצב, וביצעתם את ההזמנה, כל שנותר לכם הוא לחכות זמן קצר – הייצור בפלס ירושלים אורך יום עסקים אחד בלבד, לפני שאנו מעבירים את התוצרים לדואר שליחים שיגיע עם המוצר עד לביתכם. תוכלו גם להגיע אלינו לירושלים, ולבצע איסוף עצמי בתום אותו יום עסקים.
בנוסף, אנחנו בפלס ירושלים מציעים גם מגנטי תזכורת מקסימים בגודל 5 ס"מ על 5 ס"מ בהנחה של 50%, לקהל הלקוחות שהזמין הזמנות!
בתום החתונה, כאשר האירוע המאושר כבר יהיה מאחוריכם, תוכלו לחיות מחדש את קסם החתונה על ידי בחירת התמונות היפות ביותר, ושיבוצן באלבום חתונה דיגיטלי. ממש כמו ההזמנות, גם האלבומים השונים מעוצבים על ידי הגרפיקאים של פלס. גם בהם תוכלו לשנות, להסיר או להוסיף ככל שתרצו. תהליך ההכנה קל לפתעול, והתוצאות מרשימות ביותר! אלבומי החתונה מגיעים במבחר גדלים לבחירתכם, ומודפסים באופן מקצועי ואיכותי. תוכלו גם להדפיס תמונות קנבס, עם תמונה אחת או מספר תמונות נבחרות מהחתונה, אותן תוכלו להעניק להורים, לסבים ולסבתות של בני הזוג. מזכרת נפלאה מאירוע מרגש.
פלס בירושלים מאחלים מזל טוב! ועבודה מהנה.