כרטיסי ביקור בירושלים

כרטיס ביקור צד אחד לבן טורקיז עברית-אנגלית

לבן טורקיז (אנגלית)

הדפסת כרטיסי ביקור בירושלים – מוצר קטנטן עם השפעה גדולה!

בחייכם המקצועיים – בין אם אתם שכירים, ובין אם אתם עצמאיים – ישנו צורך בכרטיס ביקור. אדם המעוניינים להתקדם, ליצור בעבור עצמו הזדמנויות מקצועיות חדשות, יצירת קשרים מקצועיים חדשים, ולוודא שמידע כגון תחום המקצוע שלך ודרכים ליצירת קשר איתך תמיד יהיה נגיש לכל אדם שפגש בך. כרטיס הביקור מציג אותך כאיש מקצוע, ואחראי על הרושם הראשוני שיתגבש אצל האדם שיקבל אותו. אדם זה עשוי להפוך להיות מעביד, עובד, שותף עסקי או לקוח בהמשך!
מה תהיה הדרך הנוחה ביותר ליצור את אותו כרטיס ביקור?
כרטיסי הביקור של פלס מבית סיבוק בירושלים הן הזדמנות נהדרות ליצור כרטיס ביקור שמעוצב באופן מקצועי, אבל עדיין אוצר בתוכו את הטאצ' האישי שלכם. האפשרות הזו קיימות מכיוון שבפלס, אנו מציעים לכם מבחר רחב מאוד של עיצובים שונים לכרטיסי ביקור, שעוצבו על ידי הגרפיקאים המקצועים של פלס. הכרטיסים יכולים להיות בעלי צד אחד, דו צדדיים, מעוצבים לאורך או לרוחב – כולם ברורים, מעוצבים, ולכל אחד מהם מראה ואווירה מיוחדים משלו. כרטיס ביקור שמרני וקלאסי? בעל קו נקי? ואולי דווקא מעוטר וצבעוני למקצוע יצירתי כלשהו? אתרו את הכרטיס ביקור המתאים ביותר עבורכם!
בפלס בירושלים, אנחנו מעוניינים לשמור את כל האופציות שלכם פתוחות, לכן כאשר תבחרו באחד מכרטיסי הביקור, לא רק שתוכלו לשנות את הטקסט כך שיתאים בעבורכם – אלא כל דבר אחר בכרטיס הביקור: צבע הרקע, עיטורים שנבחרו ושובצו בו, גודל, גופן וצבע הטקסט, ואפילו למקם צילום או לוגו משלכם בכרטיס במגוון עצום של צורות, מסגרות ואפשרויות נוספות!
כיצד להחליט על סגנון כרטיס הביקור?
כל אחד מכרטיסי הביקור מורכב ממספר אלמנטים קבועים:
– שם בעל הכרטיס
– מקצועו של בעל הכרטיס
– שם החברה או העסק
– תיאור החברה (במה היא עוסקת).
– פרטים ליצירת קשר עם בעל הכרטיס (טלפון נייד ובמשרד, פקס, אימייל וכו').
– אלמנטים לא קבועים עשויים להיות לוגו של החברה, ברקוד לאתר החברה, לינקים לדפי רשתות חברתיות של העסק וכו'.
בהכנת הכרטיס, יש לשקול את חשיבות כל אחד מהאלמנטים הללו – מיקומו וגודלו של כל כך מהם ישפיע על מראה הכרטיס, ועל המהירות בה מבטו של מקבל הכרטיס תגיע אליו.
כמו כן, בהתאם לאופי המקצוע ולעסק עצמו, יש לשקול את בחירת צבעי הכרטיס. סכמת צבעים שמרנית ומאופקת, או צבעים התואמים לצבעי לוגו החברה? ואולי דווקא צבעים חזקים שיתבדלו מיתר כרטיסי הביקור שנמצאים בארנק? כל אלו החלטות שישפיעו על העיצוב הסופי של כרטיס הביקור.
התוצר הסופי יודפס בבית הדפוס פלס בירושלים, על נייר כרומו איכותי בעובי 350 גר', בגימור מבריק או מאט בהתאם לבחירתכם.
ברגע שסיימתם לעצב, וביצעתם את ההזמנה, כל שנותר לכם הוא לחכות זמן קצר – הייצור בפלס ירושלים אורך יום עסקים אחד בלבד, לפני שאנו מעבירים את התוצרים לדואר שליחים שיגיע עם המוצר עד לביתכם. תוכלו גם להגיע אלינו לירושלים, ולבצע איסוף עצמי בתום אותו יום עסקים.
בנוסף, אנחנו בפלס ירושלים מציעים גם מגוון רחב של מוצרים עסקיים למשרד: נייר מכתבים בגימורים שונים וייחודיים, מעטפות, פנקסים וקבלות, חותמות אישיות למשרד, פליירים לפרסום העסק ועוד!